KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 13746329
nr 1374 6329
Gouache
Signerad Tsirk, 1963, komposition. Motivet: 39x31 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:05:24
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
Gouache